Yeni Türkiye Algısına Saldırıyorlar

Geldiğimiz noktaya bir bakalım; Türkiye’de saldırılar sadece devlete, kolluk güclerine yapılmıyor. 10 yılda eşi görülmemiş bir yükseliş yakalayan Yeni Türkiye algısına da yapılıyor.

Yeni Türkiye
Dünyanın dört bir tarafından gelen insanların daha havaalanına iner inmez başını döndüren gözünü kamaştıran ülkeyi hep birlikte yaraladı şerefsizler.

Fuarları gezenlerin gördükleri karşısında hayranlıklarını gizleyemedikleri, otelleri ve hizmet sektörünü öve öve bitiremedikleri bu ülkeye saldırdılar.

Şimdi aynı kişiler “my friend what happened i saw the news wallahi so bad bro” diyor ayda bir kere..

Faili belli!

Bu iktidarı yönetimi istediğiniz şeyle suçlayın ama bu kudurmuşların hedefinde başta belki sevmediğiniz iktidar ve bizler hepimiz varız. Allah muhafaza ülkeyi ele geçirirlerse kimseyi kayırmayacaklar. Vallahi öyle!

Bu ülke eski Türkiye, o küçük ülke değil artık. Teslim olmadan rahat bırakmayacaklar. Boğduklarından emin olmadan asla durmayacaklar.

Boğulmayacağız!

Üst akıl denilen şerefsizlerle dalga geçmeyi bırakın da bu milletin özgüvenine saldırdıklarını görün. Özgüven zor toparlanır!

Bana “Türkiye’de ne oluyor” diye sorduklarında utanıp “yav terör işte” diye cevap vermiyorum. Hainoğlu hainler saldırıyor diyorum. Bunu sadece terör olarak nitleyemiz çünkü, topyekün bir saldırıyı kendi ekonomilerinin kaldırması mümkün olmadığı için böyle kalleşçe bir yol izliyorlar.

Bir haşhaşlı itin kendini havaya uçurması, bu kan emici vampirlerin Boğaza uçak gemisi sokmasından daha az maliyetli olduğu için bunları yaşıyoruz.

Ama tükenecekler!

Türkiye ile savaş başka ülke ile savaşa benzemez. Çanakkale zaferi İngiltere’de hükümet düşürdü.

Bunu asla unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir