WordPress Modern Magazin Teması MH PURITY

Bloğumun yeni tasarımının temelini oluşturan WordPress MH PURITY temasının ücretsiz sürümüne geçiş yaptım. Sekiz ayın sonunda bloğumun tasarımı için içime sinen ilk ücretsiz WordPress tema oldu.

MH Themes tarafından tasarlanan MH PURITY WordPress teması şık görünümlü online dergi, haber sitesi, profesyonel bloglar ve diğer içeriğe sahip siteler için ideal; seo uyumlu, kullanımı kolay ve gelişmiş ayarları ile kullanmaya değer WordPress temadır.

Canlı DEMO / Satın AL(49$)

Not: Temanın ücretsiz sürümü mevcuttur.

MH PURITY WordPress Tema Özelliklerine Genel Bakış

MH PURITY WordPress Teması, fantezi çevrimiçi dergiler, haber siteleri, modern bloglar ve diğer editoryal web siteleri için modern, şık, tamamen duyarlı ve seo tarafından optimize edilmiş premium WordPress magazin temasıdır. Tema, temiz ve minimalist bir tasarıma sahiptir ve özel düzenleyicileri, kullanımı kolay tema seçeneklerini, sınırsız renklerle colorpicker’ı kendi renk düzeninizi ve daha fazlasını oluşturmanız için içerir.

MH Prutiy WordPress Teması, şaşırtıcı içerik oluşturmak ve içeriği temiz, modern ve minimalist bir tasarım içinde sunmak isteyen blog yazarları, gazeteciler ve editörler için mükemmel bir çözümdür; böylece okuyucular, site öğelerinden rahatsız olmadan içeriğe odaklanabilirler. MH PURITY WordPress Teması’nın tüm özellikleri ve seçenekleri, birkaç dakika içinde kolayca yapılandırılabilir ve özelleştirilebilir.

MH PURITY

Kod Kalitesi
Bu tema, geçerli HTML5, CSS3 ve PHP kodunu kullanarak ve en iyi performans uygulamaları ve WordPress kodlama standartlarını göz önünde bulundurarak özenle kodlanmıştır.

Responsiv (Duyarlı) Düzen
Tema tamamen duyarlıdır ve masaüstünde ve iPhone’lar, iPad’ler veya diğer akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazların her türünde harika görünüyor.

Tamamen Widgetleştirilmiş Ön Sayfa
Tema, tamamen widgetleştirilmiş bir ön sayfa şablonu ve WordPress widget’ları, özel widget’lar veya reklamlar yerleştirebileceğiniz birkaç widget alanı içeriyor.

Özel Widget Öğeleri
MH Özel Mesaj, MH Kaydırıcı, MH Önerilen Widget, MH Facebook Lebox, MH Yazarlar Widget ve daha fazlası gibi popüler özel widget’larımızı içerir..

FlexSlider 2
WordPress Teması, mobil cihazlarda dokunmatik kontrol ve dokunmatik ekranlı masaüstü bilgisayarlarla popüler ve tam olarak duyarlı FlexSlider 2’yi içerir.

Seo Optimizasyonu
Tema arama motorlarında iyi sıralamalar için sağlam bir temel oluşturmak için akılda en iyi SEO uygulamaları tutarak kodlanmıştır.

Daha Fazla Özellik
Tema, Özel Menüler, Özel Başlık, Özel Şablonlar, Özel Altbaşlıklar, Gezi Gezinti Gezinme ve daha pek çok özellik gibi daha birçok özelliği içeriyor.

Alt Tema Uyumlu
WordPress Teması’nı istediğiniz her şekilde özelleştirebilirsiniz. Alt tema oluşturmak için gerekli dosyalar indirme paketinde zaten bulunmaktadır.

Çeviriye Hazır
Tema çeviri için hazırdır ve Sağdan Sola yönelim (RTL Desteği) ile yazılan diller de dahil olmak üzere, WordPress tarafından desteklenen tüm dilleri desteklemektedir.

Tarayıcılar ve Çok Bölgeli
WordPress 4.7+ hazır, tüm modern tarayıcılar (IE8 +, Firefox, Chrome, Safari, Opera) için destek ve WordPress Çok Bölmeli Kurulumlarıyla sorunsuz çalışması için test edilmiştir.

Güncellemeler ve Destek
Seçtiğiniz plana bağlı olarak ücretsiz tema güncellemeleri ve profesyonel yardım masası yoluyla mükemmel tema desteği vardır. Daha fazla bilgi için fiyatları görün.

Lisans ve Özelleştirmeler
WordPress Tema GNU GPL lisansı şartları altında dağıtılır. Bu WordPress temasını dilediğiniz gibi değiştirebilir ve özelleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir