Her sefer belirtmeye gerek yok, muhteşem ve ideal bir şekilde çalışan blog oluşturmak, çevrimiçi projenizi geliştirmek ve tüm dünyayı işletmeniz hakkında detayları anlatmanın harika bir yoludur. Bu yüzden bugün sizlere uzun zamandır beklediğiniz web sitenizin veya blogunuzun kalitesini arttıracak WordPress spor temaları listesini aktaracağım.

Wordpress Spor Temaları

Evet, yukarıda değindiğim basit nedenlere istinaden WordPress siteleri için tasarlanmış en iyi 20 WordPress spor temaları listesine dalıyoruz. Hazır mısınız? Hazır olsanız iyi olur..

25+ WordPress E-Ticaret Teması adlı yazımda belirttiğim gibi eğer spor teması arıyorsanız doğru yerde olduğunuzdan şüphesiz emin olabilirsiniz. Zira ThemeForest, aşağıda size aktaracağım bu kullanışlı ve güçlü temaların her birini tanıtmak için ellerinden geleni yaptı.

Hazırsanız, bu temaları kullanmanın neden kendi web sitenizi tasarlamak için güzel ve hatta avantajlı bir karar olacağını belirteyim. Hatta daha fazla bilgi için bu sorunun teknik yönüne daha yakından bakalım! Aşağıda, bu harika spor temalarını kullanmanın artılarını gösteren 5 ana nedenin bir listesini görebilirsiniz.

Birincisi, bu önemli spor temalarının yardımıyla bir siteyi yönetmek, spor yapmak kadar kolay olacaktır. Bahsedeceğim temaları seçmemin nedeni budur. Evet, temalar bir galeri, blog, çevrimiçi okul veya değerli bir e-ticaret sitesi herhangi bir tarz site kurmak için bazı özel yeteneklere sahiptir.

Dahası, tüm WordPress spor temaları sadece kurulum ve kullanımda değil, aynı zamanda ek modifikasyon ve özelleştirmede de oldukça kolaydır. Bu temalar sayesinde, kalitatif bir web sitesinin oluşturulmasıyla ilgili oluşan sorunlardan daha önemli şeylere harcayabileceğiniz birkaç saatinizi kurtaracaksınız.

İkincisi, tüm bu spor temaları ThemeForest tarafından yapılmış, tasarlanmış ve öne çıkarılmıştır. ThemeForest içeridinde bulunan 33.000’den fazla çeşiti olan ve önceden tasarlanmış web sitesi şablonunu olan diğer premium spor temalarını görmekten çekinmeyin!

Üçüncüsü, temalar sayesinde ekstra para tasarrufu yapmak yeni bir online iş kurmak için önemli bir özellik gibi görünüyor. Sonuç olarak, hala ilgi çekici bir siteye sahip olmanın çok fazla zaman aldığını veya büyük miktarda para aldığını düşünuyor musunuz?

Mesele şu ki, bu günlerde profesyonel bir web tasarımcısının ya da geliştiricisinin yüksek kaliteli bir e-Ticaret web sitesi almak için büyük para harcamasına gerek yok.

Ardından, tüm bu temalar WordPress olarak adlandırılan en kaliteli, esnek ve iyi sevilen bir platform ve geliştiriciler tarafından desteklenmektedir.

Ayrıca, bu temalar çok işlevlidir, bu nedenle bunları kullanarak her bir özelliği tek tek aramak zorunda kalmazsınız. Üstelik, temalar geçerli bir semantik kodla oluşturulmuştur, bu yüzden kullanımı, kurulumu ve güncellenmesi kolaydır.

Bu temaların içerdiği özellikler hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz? Genellikle, böyle şablonlar MegaMenu, Google web yazı tipleri, paralaks etkisi, açılır menü, yorumlama sistemi, galeri, canlı arama, istemciler bildirimi ve diğer kullanışlı özelliklere sahiptir.

Buna ek olarak, online işinizin hızlı olması için Instagram, Facebook ve Twitter için eklentiler kullanabilirsiniz.

Artık aşağıdaki WordPress spor temaları ile ilgili gerekli tüm bilgileri biliyorsunuz, bu yüzden onlarla tanışma zamanı geldi!

Kulüpler ve Fitness Salonları İçin 20+ Adet WordPress Spor Temaları Listesi

1) Health Coach – Kulüp ve Gyms WordPress Teması

Wordpress Spor Temaları

Söylemeye gerek yok, böyle bir çekici şablon kesinlikle ziyaretçilerin gözünden kaçmayacaktır. Hoş ve parlak tonlarda tasarlanan Health Coach, tek bir kod çizgisine dokunmadan spora adanmış renkli bir siteyi yönetme yeter gibi görünüyor.

Efektif minimalizmden yapılmış bu muhteşem WordPress teması, web sitenizin tasarımını kişiselleştirmenize ve hiçbir çaba harcamadan parlayan bir şeker haline dönüştürmenize kesinlikle yardımcı olacaktır!

Detaylar | Demo

2) GoFit – Fitness, Spor Salonu ve Crossfit WordPress Teması

Wordpress Spor Temaları

Başlamak için, iyi yapılandırılmış bu şablon fikirlerinizi gerçekten hızlı bir şekilde aktarmanızı sağlar! WordPress tarafından desteklenen tema, başarılı, muhteşem ve mükemmel çalışan bir web sitesi oluşturulması için tartışılmaz fonksiyonlarla dolu ögelere sahip.

Örneğin, MegaMenu, tarayıcılar arası uyumluluk, yorumlama sistemi, açılır menü, sürükle bırak, etiket bulutu, Google harita artı web yazı tipleri vb.

Detaylar | Demo

3) Extreme – Spor Giyim ve Ekipmanlar İçin Minimalist WordPress Tema

Wordpress Spor Temaları

Sizinde fark ettiğiniz gibi, Extreme hafif ve güzel tonlarda tasarlanmış ve çevrimiçi mağazanızın tartışılmaz bir şekilde vurgulanmasını sağlayacak.

Bugün, etkili ve değerli bir e-Ticaret sitesine sahip olmak için kodlama bilmek zorunda değilsiniz. Spor eşya ve ekipmanlar için mükemmel uyumlu bu WordPress şablonunun yardımıyla istediğiniz her şeyi ve daha fazlasını elde etme şansını kaçırmayın!

Detaylar | Demo

4) Mandala – Fevkalade Yoga Salonu ve Fitness Merkezi WordPress Teması

Şu inanılmaz şık ve rahat WordPress temasına daha yakından bakın! Yumuşak ve sıra dışı renklerle tasarlanan Mandala, çok fazla zaman ve para kaybetmeden özel bir e-ticaret sitesi oluşturmanın iyi bir yoludur.

Bunu gördüğünüzde, şablonunuzun kolayca ziyaretçilerinizin ilgisini çekeceği ve bunları düzenli müşterilere dönüştüreceği için, fikirlerinizi inanılmaz resimler, zengin renk paletleri, sıradışı fontlar ve yüksek kaliteli resimlerle gerçekleştirme fırsatını kaçırmayın. Sonuçta, modern insanlar için modern bir web sitesi oluşturuyoruz!

Detaylar | Demo

5) Riva – Kayaking, Kürek Çekme İçin Güçlü WordPress Teması

Wordpress Spor Temaları

Gelecekteki spor sitenizi tanıtmak için özenle oluşturulmuş bu tatlı ve iyi hazırlanmış WordPress şablonunu kaçırmayın! Özenle tasarlanan bu tema, gerçek liderler için tasarlanmış mükemmel bir WordPress şablonu!

Dahası, etkileyici renklere sahip geniş bir paletle karıştırılmış inanılmaz fontlar, resimler ve yüksek kaliteli resimler sunar ve gelecekteki çevrimiçi projenizin göze çarpan ve şık görünümüne büyük bir katkı sağlayacaktır.

Detaylar | Demo

WordPress Spor Temaları 2. Kısım

6) Kişisel Gym Trainer ve Beslenme Koçu Muhteşem WordPress Tema

Wordpress Spor Temaları

İyi yapılandırılmış ve profesyonelce düzenlenmiş bu WordPress teması fikirlerinizi gerçekten hızlı bir şekilde yansıtır! Etkileyici koyu tonlarda yapılan bu büyüleyici tema, verimli, muhteşem ve mükemmel bir şekilde çalışan bir web sitesi oluşturmak için vazgeçilmez bir şey olacak gerekli tüm fonksiyonlarla dolu bir pakete sahip.

Detaylar | Demo

7) Club Sports – Etkinlikler ve Spor Haberleri İçin Kolay kullanımlı WordPress Teması

Wordpress Spor Temaları

Kendi alanında Club Sports, boş bir tuvalden kolayca dikkatleri üzerine toplayan web sitesi oluşturmak için bir fırsat. Şüphesiz, kullanımı ve kurulumu kolay olan bu WordPress teması, tek bir pakette şık ve pratik olan yapısı ve tasarımıyla sadece siz değil, potansiyel müşterilerinizi de etkileyecektir.

Bu kolay kişiselleştirilebilen tema sayesinde, tüm iş planlarınızı ve daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz!

Detaylar | Demo

8) Tennis – Tenis, Spor Kulübü ve Etkinlikler İçin Renkli WordPress Teması

Wordpress Spor Temaları

Aşağıda, yüksek kaliteli resimler, blog, farklı güzel görünümlü fontlar ve kolaylık sağlamak için eklenmiş vazgeçilmez özellikler ile sitenizin hızlı bir şekilde geliştirilmesini destekleyen WordPress tarafından desteklenen inanılmaz bir parlak bir temanın örneği yer almaktadır.

Açık ve modern bir tasarımda şekillendirilen temanın, kurulumu ve özelleştirmesi basittir. Sonuç olarak, hiç çaba harcamadan ihtiyaçlarınız için güzel ve profesyonel bir web siteniz olsun! Ayrıca, temanın tasarımının ve okunabilir yazı tiplerinin güzel renkleri, şüphesiz potansiyel müşterilerin ilgisini çekecektir.

Detaylar | Demo

9) N7 – Golf Kulübü, Spor ve Etkinlik WordPress Teması

Wordpress Spor Temaları

Gördüğünüz gibi, WordPress size özel iş türünüzle ilgili çok çeşitli harika web sitesi şablonları sunmaktadır, bu nedenle aşağıda dikkatinize değer görülen başka bir çok işlevli örnek bulunmaktadır. Bunu gördüğünüzde, sizin için mükemmel olacak olanı bulmak için tüm duyarlı WordPress temalarını kontrol etmekte tereddüt etmeyin!

Detaylar | Demo

10) Whistle Sport – Spor Kulübü ve Spor Salonu WordPress Teması

Wordpress Spor Temaları

Modern fontlar ve yüksek kaliteli resimlerle donatılan şablon, hizmetinizin gücünü en iyi şekilde yansıtabilen, WordPress tarafından desteklenen başka bir yararlı temadır. Şüphesiz, bu spor şablonunun çekici, derin ve yumuşak renkleri, hizmetinizin her detayını kesinlikle vurgulayacaktır.

Şüphesiz, müşterileriniz işlevsellikten memnun kalacaklar ve mutlu olacaklar! Böylece, en iyi olma şansını kaçırmayın!

Detaylar | Demo

WordPress Spor Temaları 3. Kısım

11) Tennis Club – Spor ve Etkinlikler İçin Mükemmel WordPress Teması

Wordpress Spor Temaları

Sakin ve düzgün tonlarda tasarlanan bu inanılmaz WordPress şablonu, gelecekteki web sitenizin ziyaretçilerini kesinlikle büyüleyecek! Buna ek olarak, siteniz, kullanıcının tercih ettiği herhangi bir ekran boyutuna sahip herhangi bir gadget’a hızlı bir şekilde adapte olacak, böylece işiniz için hoş ve sağlıklı bir online alışveriş sitesi yapabilirsiniz. Hizmetlerinizin tüm yanlarını WordPress yardımı ile ücretsiz gösterebilirsiniz.

Detaylar | Demo

12) RunCrew – Modern Koşu Kulübü, Maraton ve Spor WordPress Teması

Wordpress Spor Temaları

Şık ve zarif, şablon kullanımı ve kurulumu kolaydır, böylece hayallerinize bir zorluk oluşturabilecek hiçbir şey yoktur! Gördüğünüz gibi, bu WordPress teması, hizmetinizin güzelliğini vurgulamak için hoş mavi tonlarda yapıldı.

Dahası, şablonun size benzersiz Google fontları ve parlak yüksek kaliteli resimler sunmasıyla muhteşem çevrimiçi projenizi kaçırmanın mümkün olmayacak.

Detaylar | Demo

13) Asana – Spor ve Yoga İlham Verici WordPress Teması

Sitenizin ziyaretçilerini harika bir görünüme ve ışıltılı işlevselliğe sahip olarak tek bir pakette etkileme şansınız var! En yeni seçeneklerle dolu olan Asana, rahatınız için tasarlanmış muhteşem bir WordPress teması.

Ayrıca, şablon potansiyel müşterilerinizi alışılmadık yapısı ve tasarımı ile olumlu etkileyecek. Bu ilham verici WordPress teması ile işinizin her tarafını göstermek için özgür olun!

Detaylar | Demo

14) Gym – Şık Spor Giyim ve Aksesuar Mağazası WordPress Teması

Wordpress Spor Temaları

MegaMenu, kolay arama, örnek içerik, güzel galeri ve diğer yararlı seçenekler gibi güçlü ve şık bir şablon arayan kişi siz misiniz? Tabii ki sen öylesin! Bu durumda, hoş tonlarda yapılan ve çok sayıda farklı yararlı özelliğe sahip olan bu çekici WordPress ürününü kaçırmayın.

Detaylar | Demo

15) Equestrian – Binicilik Merkezi ve Binicilik Okulu Büyülü WordPress Teması

Wordpress Spor Temaları

Web sitenizi profesyonel hale getirecek başka bir güçlü ve kullanımı kolay şablona daha yakından bakalım. Göze çarpan ve kolay bir şekilde değiştirilebilen bu tema, web sitenize, okunabilir metinler, MegaMenu, sosyal blok ve rahatınız için eklenmiş diğer seçenekler sunar.

Ayrıca, bu spor şablonu, çevrimiçi projenize herhangi bir ziyaretçiyi çekecek olağanüstü bir tasarım getiriyor. Sadece iyi hazırlanmış tüm detaylara dikkat edin ve 21. Yüzyıl konforunun tam bir resmine sahip olun!

Detaylar | Demo

WordPress Spor Temaları 4. Kısım

16) Fitness Gym – Güçlü Spor ve Fitness WordPress Teması

Wordpress Spor Temaları

Göz kamaştırıcı tonlarda tasarlanan Fitness Gym, spor sitenizin konusunu tam olarak vurgulayan harika bir şablon. Müşterinizin dikkatini çekecek güvenilir ve güçlü bir site almak ister misiniz?

Eh, bu WordPress teması tam olarak bu nedenlerle yapıldı, bu yüzden tereddüt etmeyin! Yüksek kalitede benzersiz fontların, resimlerin ve resimlerin çevrimiçi sayfalarınızın dikkat çekici görünümüne kesinlikle büyük bir katkı sağlayacağını unutmayın.

Detaylar | Demo

17) Rock and Wall Climbing Parlak WordPress Teması

Wordpress Spor Temaları

Her şeyden önce, tema WordPress tarafından desteklenmektedir, bu yüzden kurulumda hızlı ve kolaydır ve kesinlikle iş türünüzle ilgili eksiksiz ve basit bir değişiklik e-ticaret web sitesine sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, rahatınız için yapılmış, bu güzel online işinizin doğal bir parçası olacaktır.

Detaylar | Demo

18) Ironfit – Fitness, Spor Salonu ve Crossfit Muhteşem WordPress Teması

Wordpress Spor Temaları

MegaMenu, kolay arama, örnek içerik, güzel galeri ve spor web siteniz için diğer yararlı seçenekler ile hala sevimli ve ilgi çekici bir şablon arıyor musunuz? Bu durumda, Temiz düz tasarımda görünen ve çeşitli modern özelliklerle dolu bir pakete sahip olan bu muhteşem WordPress ürününü kaçırmayın.

Detaylar | Demo

19) Happy Rider – At Binme Okulu Rahat WordPress Teması

Wordpress

Kullanımı ve kurulumu kolay olan bu WordPress teması, tüm yeni web sitesi trendleri ile üretildi ve bu nedenle, çevrimiçi projenizin geliştirilmesi için tüm yararlı ve modern seçeneklerle tam olarak öne çıktı.

Ayrıca, temanın tasarımının, yüksek kaliteli görüntülerin ve okunabilir yazı tiplerinin hoş renkleri, sporla alakalı web sitenizde potansiyel müşterilerin ilgisini çekecektir.

Detaylar | Demo

20) Xtreme Sports – Benzersiz WordPress Teması

Wordpress Spor Temaları

Bu inanılmaz, modern ve kullanışlı şablona daha yakından bakın! Zengin ve çekici tonlarda tasarlanan spor teması, zamanınızı ve paranızı kaybetmeden özel bir şık çevrimiçi projeni oluşturmanın harika bir yoludur.

Ayrıca, Xtreme Sports mükemmel WordPress temasının iyi belgelenmiş bir örneğidir. Söylemeye gerek yok, bu yüksek kaliteli spor şablonu size olağanüstü bir web sitesi inşa etmek için tüm olasılıkları getiriyor.

Detaylar | Demo

Sizin için: Kulüpler ve Fitness Salonları İçin 20+ Adet WordPress Spor Temaları Listesi [2018]

Umarım bu en iyi koleksiyonu Kulüpler ve Fitness Salonları İçin 20+ Adet WordPress Spor Temaları Listesi yazımı beğenirsiniz. Ve lütfen yukaridaki listeden favori temalarınızı yorumlarınız ile paylaşın.