Yemekler hayatımızda çok önemli bir yer tutar. Sağlıklı ve mutlu olmak için özelliklede yaşamak için yemeliyiz. Eğer kafe ve restoran işindeyseniz, bu liste size zaman kazandıracak. Tek bir yerde toplanmış 30 adet WordPress restoran teması bulunuyor.

Wordpress Restoran Teması

Aslında, yiyecek her zaman kültürümüzün bir parçası olmuştur. Kahve molaları, iş yemekleri ve atıştırmalıklar sırasında iletişim kurarız; hayatımızın önemli olaylarını kutlamak için tatil akşamları düzenler; Kafelerde ve lokantalarda buluşmak ve yemek yerken birçok şey yaparız.

WordPress Restoran Teması listesindeki temaların hepsi, yaklaşık 60.000 şablonluk bir stok ve sektörde 15 yıllık bir deneyimle önde gelen web tasarım ve geliştirme şirketlerinden biri olan TemplateMonster pazarında geliştirildi.

Neden WordPress Kullanmalısınız?

Bu açık bir cevap ama yine de bunu söylemeliyiz. WordPress, dünyanın en popüler blog platformudur. Ücretsiz ve açık kaynaklıdır.

Bu da dünyanın her yerinden gelen pek çok kişinin gün geçtikçe iyileşmesi için üzerinde çalıştığı anlamına geliyor. WordPress her türlü web sitesi için uygundur.

Bir inşaat şirketi mi yoksa yemek tarifleri kitabı mı? Her gereksinim için esnek, son derece özelleştirilebilir ve binlerce ücretsiz eklentiyle genişletilebilir. WordPress sitelerinin bakımı kolaydır, bu da bir avantajdır.

WordPress Restoran Teması Ana Özellikleri

1- Tüm temalar duyarlıdır. Bu, web sitenizin görüntülendiği cihazın herhangi bir ekran çözünürlüğüne ayarlayacağı anlamına gelir. Bu kesinlikle daha büyük UX desteği ve gelişmiş SEO puanı saģlar.

2- Temalar Cherry Framework tarafından desteklenmektedir. Bu, sağlam Bootstrap seçenekleri, çok sayıda kısa kodlar ve widgetlar ile kolay kurulum temalarını ve mevcut tasarımı güncelleştirmek için kusursuz bir yol sunan basit, doğru hazırlanmış bir tema kalıbıdır.

3- Temalar çapraz tarayıcı uyumludur. Farklı tarayıcı sürümlerinde ve platformlarda herhangi bir şeyi manuel olarak test etmeniz gerekmez. Web sitenizde yaptığınız değişikliklerin tüm tarayıcılarda aynı mükemmel derecede görüneceğinden emin olun.

Dikkatinizi ÇEKEBİLİR: Finansal Danışmanlık Fimaları İçin 10 En İyi WordPress Finans Teması

4- Temalar iyi belgelenmiştir. Cherry Framework tarafından desteklenen WordPress temaları, kendini açıklayan semantik olarak harika bir kod içeriyor. Bununla birlikte, sizin için birçok bilgileri kapsayan düzgün bir şekilde paketlenmiş dokümanlara hızlı bir şekilde göz atabilirsiniz.

5- Tema görünümünü değiştirmek için standart olmayan seçenekleri kullanabilirsiniz. Bir çerçeveye dahil edilen yüzlerce uygulanabilir özellik ile benzersiz olmak kolaydır. Temanın kolayca görünmesini sağlayın: tipografi, logo veya navigasyona geçin. Kaydırma, blog sayfaları, portföy ve sayfa altbilgisi ile her ayrıntı sitenize kusursuz bir tarz katar.

6- Müşterilerin referansları, ekip biyo sayfaları, şirket hizmetleri açıklaması ve vurgulamak istediğiniz diğer kişiler gibi çeşitli bilgiler için benzersiz yayın türleri kullanın. Yapmanız gereken tek şey, farklı zevklere ve ihtiyaçlara uyacak şekilde ayrı ayrı tasarlanmış mevcut posta formatlarının bir listesinden seçim yapmaktır.

7- Temalar özel widget’ları içerir. Kod bilmeyenler bile, Theme Customizer aracılığıyla sayfa düzenlemesiyle başa çıkabilir. Gerçek zamanlı olarak yaptığınız değişiklikleri görüntüleyebilirsiniz, yalnızca Önizleme işlevini kullanın. Lütfen onayınız olmadan hiçbir değişikliğin otomatik olarak kaydedilemeyeceğini unutmayın.

Peki 30 Adet WordPress Restoran Teması 2018 Listesine Göz Atmaya Hazır mısınız?

Güzel ve verimli bir deneyim yaşamanızı dileriz.

Coffee Shop WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Kahve Dükkanları için geliştirilen Coffee Shop teması inanılmaz bir video arka plana sahiptir. Restoranın havasını ve atmosferini iletmeye yardımcı olur. TM Galeri eklentisi, güzel ve duyarlı galeriler oluşturmanıza ve bunları restoranlarınız hakkında daha da fazla bilgilendirecek çok çeşitli düzenlerde göstermenize yardımcı olacaktır. Özel widgetlar tema ile birlikte gelir ve gelişmiş fonksiyonlarla zenginleştirir.

Detaylar | Demo

Dikkatinizi ÇEKEBİLİR: Kulüpler ve Fitness Salonları İçin 20+ Adet WordPress Spor Temaları Listesi [2018]

Bakery WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Pastaneler için temada yumuşak pastel renklerde gider. Fırında pişen kek resimleri sayfada çok lezzetli görünüyor. Harika haberler, tüm görsellerin şablonun paketinde yer almasıdır. Özel bir bonus olarak temanıza mükemmel bir şekilde uyan 15 topikal fotoğraf elde edersiniz.

Detaylar | Demo

BBQ Restorant WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Bu BBQ restorant teması mutlaka et severlerin gözüne hoş gelecektir. Randevu yöneticisi eklentisi, müşterilerinizin doğrudan sitenizde randevu almasını sağlayarak zaman kazanmanızı sağlar. Programınızı kolayca düzenleyin ve Randevu Yöneticisi eklentisi ile daha üretken olun.

Detaylar | Demo

Pizza Restoranı WordPress Teması

Wordpress Retoran Teması

Pizzacılar için mükemmel bir tema. Yazar, görüntüleri resimlerle birleştirir ve bu da harika bir füzyon oluşturur. Yazı tipi çözümü de oldukça sıra dışı. Tema, sayfanıza birden fazla içerik türü eklemenize olanak tanıyan içerik modülleriyle devam eder.

Detaylar | Demo

Responsive Bakery WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Temanın zihninde hoş çağrışımlar yapan mavimsi bir düzen vardır. Kodlama bilginiz olmasa bile temanızı özelleştirmek kolay olacaktır. Sitenizi çoklu tema seçenekleriyle özelleştirin. Sayfanızı yeniden yüklemeden tasarımınızda yaptığınız tüm değişiklikleri görüntüleyin. Canlı Özelleştirici ile temanızın tasarımını ayarlayarak bir parça kek haline gelir.

Detaylar | Demo

Vegetarian Restaurant WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Geenish düzeni bir vejeteryan restoranı için idealdir. Tasarımda, algılamayı kolaylaştıracak aşırı detaylar yoktur. Rezervasyon ve sipariş düğmeleri ile sağlanan ana sayfada yer alan görsel açıdan hoş bir film kaydırıcısı, rastgele ziyaretçileri sadık müşterilere dönüştürmeye yardımcı olacaktır. Sitenizi daha etkileşimli ve kullanışlı hale getirmek için çeşitli modüllerle, widgetlerle, eklentilerle ve diğer kullanışlı UI öğeleriyle donatılmış Power Page Builder’ı kullanabilirsiniz.

Detaylar | Demo

WordPress Restoran Teması 2018 Listesi Bölüm 2

Wine Restaurant WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Restoran teması için çok küçük dekoratif unsurlarla güzel bir tasarıma sahiptir. Bu şablonun şık ve modern tasarımının keyfine varacaksınız. Düzeninin her bir öğesi tamamen işlenmiştir ve en yeni web tasarım trendlerine uygundur. Tema tamamen duyarlı ve herhangi bir cihaz ve ekran çözünürlüğü üzerinde harika görünür.

Detaylar | Demo

Restoran Blog WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Tema nefis bir tasarıma sahiptir. En iyi restoran yemekleri bir kaydırıcıda gösterilmektedir. En iyi tarifler hemen altında bulunur. Ziyaretçiler sağ kenar çubuğunda ek bilgilere bağlantılar bulacaklar. Sayfanın alt kısmındaki Instagram feed’i web sitenizi tanıtmanıza yardımcı olacaktır.

Detaylar | Demo

Dikkatinizi ÇEKEBİLİR: Bahsedilmemiş Yönleriyle 5 Adımda Blog Açma

Beer Pub and Brewery WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Bu tema bira ve bira severlere adanmıştır. Düzeni retro tarzında tasarlanmıştır. Böyle bir ortam, bira fabrikasının zamana karşı dayanıklı, güvenilir hissini taşır. Hower efektleri UX ve çok sayıda site navigasyonunu daha iyi hale getirir.

Detaylar | Demo

Vegetarian Restaurant Blog WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Bir vejetaryen restoran blogu için bu tema temiz bir minimalist tasarıma sahiptir. En iyi eklentiler nihai paketi ile birlikte gelir. Hepsi, web sitenizin işlevselliğini geliştirmeyi amaçlıyor. Online bir mağaza ekleyebilecek ve sitenizdeki malları sadece 5 dakika içinde ücretsiz satabileceksiniz.

Detaylar | Demo

Сakes Responsive WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Tema temiz bir tasarıma ve eğlenceli bir font çözümüne sahiptir. Harekete geçirici mesaj düğmeleri hafifçe bulanıklaşır ve ziyaretçilerin harekete geçmesine zemin hazırlar. Fırında ürün galerisi gerçekten ağız sulandıran görünüme sahiptir.

Detaylar | Demo

Luxury Restaurant WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Bu restoran teması, özel görünmesini sağlayan koyu renklerde tasarlanmıştır. Bununla birlikte, yemekler beyaz bir plaka üzerinde daha fazla iştah açıcı gibi göründüğünü herkesin bildiği için beyaz zemin üzerinde yer alıyor. Menü oldukça kullanışlıdır fiyatları ile birlikte gelir. Müşterilerin referansları, web sitesini daha güvenilir hale getirir.

Detaylar | Demo

Cooking Blog WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Slider, bu lezzetli temanın en etkileyici kısmı. Görüntü tabanlı bir navigasyona sahiptir. Çekici afişler, web sitesi navigasyonunu son derece kullanıcı dostu yapar. Tema, kullanıcı topluluğu tarafından geliştirilmektedir. Temayı daha da çok yönlü hale getiren %100 GPLv3 lisansına sahiptir.

Detaylar | Demo

WordPress Restoran Teması 2018 Listesi Bölüm 3

Seafood Restaurant WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Bir deniz ürünleri restoranı için bu tema, gurme gözlerinin gerçek bir şölenidir. Bu tema için son derece uygun olan mavimsi tonlarda tasarlanmıştır. Büyük güzel afişler ana navigasyon menüsünü destekliyor. Restoran yemeklerine, vurgulu efektler ve fiyatlar eşlik eder.

Detaylar | Demo

Fast Food Restaurant WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Tema kahverengi ve turuncu tonlarda tasarlanmıştır. Fast food restoranları için kesinlikle mükemmeller. Randevu yöneticisi, müşterilerinizin doğrudan sitenizde randevu almasını sağlayarak zaman kazanmanızı sağlar. Programınızı kolayca düzenleyin ve Randevu Yöneticisi eklentisi ile daha üretken olun.

Dikkatinizi ÇEKEBİLİR: Kişisel Blog Ne Demek Büyük Sırrı Açıklıyorum

Mexican Food Restaurant WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Tema en iyi Meksika geleneklerinde yapılan renkli bir tasarıma sahiptir. Üstbilgi resmi en iyi ulusal yemekleri gösterir. Tema özel widget’larla doludur. Onlardan yararlanarak gelişmiş işlevsellik ile temanızı zenginleştirebilirsiniz. Simple Slider, post carousel ve sosyal medya gibi widget’lar, daha güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturmanıza ve içeriğinizi görüntülemenize yönelik ek yollar sunmanıza yardımcı olur.

Detaylar | Demo

Barbecue Restaurant WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Et görüntülerine baktığınızda, neredeyse ızgara aromasını hissedersiniz. Esnek Güç oluşturucu ile sayfaları kolayca oluşturmak için derinlemesine kodlama becerilerine sahip olmanıza gerek yoktur. Tema ayrıca 25+ modül, hazır ayar kütüphanesi ve sürükle-bırak işlevselliği sunuyor. Tasarımınızı gelişmiş yapılandırma seçenekleriyle kolayca özelleştirin.

Detaylar | Demo

Cafe & Restaurant WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Bu tema her türlü Avrupa restoranı veya bistrosu için uygundur. Size sayfa yapınızı denemeler yapma fırsatı sunmak için geniş bir dizi düzen seçeneği ile birlikte teslim edilir. En sevdiğiniz düzenleri yerleşik bir kütüphanede saklayarak, inşa sürecinizi hızlandıracaksınız. Daha sonra yeni bir sayfa oluşturmanız gerektiğinde bunları kullanabileceksiniz.

Detaylar | Demo

Restaurant and Bar WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Bu tema, modern barlar ve kafeler için mükemmel bir seçenektir. Gömülü video, site ziyaretçilerine kelimelerden çok daha fazlasını anlatacak. Liber, WordPress Customizer’dan doğrudan erişebileceğiniz çoklu kişiselleştirme seçeneklerine sahip, modern, temiz duyarlı bir tasarıma sahiptir. Şablon çeviri hazır ve mobil dostudur. Bu, web sitenizin tüm popüler cihazlarda mükemmel bir şekilde oluşturulacağı anlamına gelir.

Detaylar | Demo

WordPress Restoran Teması 2018 Listesi Bölüm 4

Recipes and Cooking WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Bu yemek tarifleri kitabı teması nadir bir tasarıma sahiptir. Resimli tarifler, düzeni daha koyu hale getiren karanlık fotoğraf arka planının üzerine yerleştirilir. Ana menü dikey pozisyona sahiptir ve sol kenar çubuğuna yerleştirilmiştir. Kiraz projeleri eklentisi, birkaç dakika içinde projeler galerisi oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Detaylar | Demo

Dikkatinizi ÇEKEBİLİR: Ücretsiz WordPress Tema Dağıtan 7 WordPress Tema Sitesi

Kosher Restaurant WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Tema lüks bir pastel düzenine sahiptir. Yönetmesi kolay olan restoran menü eklentisi ile birlikte gelir. Kafeler, restoranlar ve diğer yiyecek kuruluşları için çevrimiçi menüler oluşturmanıza yardımcı olur. Menüler kısa kodlar kullanarak yazılarda, sayfalarda ve kenar çubuklarında görüntülenebilir.

Detaylar | Demo

Japanese Restaurant WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Tema Japon restoranı için geliştirilmiştir. Bu egzotik mutfağı mümkün olan en iyi şekilde sunmanıza yardımcı olacaktır. Sitenizi çoklu tema seçenekleriyle özelleştirin. Sayfanızı yeniden yüklemeden tasarımınızda yaptığınız tüm değişiklikleri görüntüleyin.

Detaylar | Demo

Grill Restaurant WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Bu tema tamamen duyarlı ve mobil uyumlu, bu yüzden herhangi bir cihaz ve ekran çözünürlüğü üzerinde harika görünür. SEO dostu kod yapısı ile yapılandırılmış ve ek olarak web siteleri için Google kurallarına uyacak şekilde optimize edilmiştir. Tema, arama sonuçlarının en üstüne ulaşmanıza yardımcı olur. Şablon GPLv3 altında lisanslıdır.

Detaylar | Demo

Asian Restaurant WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Tema, Asya restoranları için mükemmel bir şekilde uygundur. Siyah ve kırmızı renklerin birleşimi ulusal renklere uyar. Tema, Google yazı tipleriyle birlikte gelir. Bu, web sitenizin tasarımını ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek ve düzenlemek için 500’den fazla Google web yazı tipi arasından seçim yapabileceğiniz anlamına gelir.

Detaylar | Demo

Cafe, Bar veya Restaurant için WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Tema tasarımı sadece kafe, bar ve restoran siteleri için uygundur. Gece kulübü için de mükemmel bir uyum olacaktır. Şablon, ziyaretçilerinize, sitenizin 2D ortamlarında gerçek bir derinlik yanılsaması hissi veren paralaks etkisi ile gelir. Paralaks, kullanıcı deneyimini kesinlikle daha iyi hale getirecek ve ziyaretçilerin web sitenize tekrar tekrar gelmesini sağlayacaktır.

Detaylar | Demo

Gourmet Cuisine WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Temanın, güzel gezinti efekti sunan yuvarlak pankartlarla serin ve modern bir tasarımı var. Şablon arka planda çarpıcı bir video sunuyor. Video, en iyi ürünlerinizi etkileşimli bir şekilde göstermek için mükemmel bir fırsattır.

Detaylar | Demo

WordPress Restoran Teması 2018 Listesi Bölüm 5

WordPress Restoran Teması

Wordpress Restoran Teması

Tema çağdaş yemek mekanları için harika bir seçenektir. Bu, farenizin her hareketine cevap veren nefis yemekler görüntüleri sunar. Web sitesi ziyaretçileri, web sayfasının en altındaki Google Haritalar’ı bulabilir. Bu sayede restoran misafirleriniz işletmenizin bulunmasıyla hiç uğraşmayacaktır.

Detaylar | Demo

Dikkatinizi ÇEKEBİLİR: WordPress Site Hack Nasıl Anlaşılır? 10 Adımda İnceleme

Pasta and Ravioli Company WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Makarna ve ravioli dükkanı teması, beyaz ve sarı renklere sahiptir. Tüm bu muhteşem fontlar, dairesel logo ve diğer unsurlarla çok şık görünüyor. Şablon sabit bir konum menüsüne sahiptir. Tüm düzen görüntüleri, kullanıcıyla gezinirken etkileşimde bulunur.

Detaylar | Demo

Her Türlü Restoran için WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Bu tema modaya uygun, minimalist bir tasarıma sahiptir. Tüm öğeleri fotoğraf arka plan üzerine yerleştirilir. Temanın logosu sayfanın ortasına yerleştirilir. Hamburger menüsünün altında ana menüyü bulabilirsiniz. Sayfanın alt kısmındaki sosyal simgeleri sosyal medya profillerinize bağlayabilir ve restoranınızı orada tanıtabilirsiniz.

Detaylar | Demo

Frutti Bar WordPress Teması

Wordpress Restoran Teması

Tema çok ilginç bir minimalist tasarıma sahiptir. Öne çıkan lezzetler bölümü, fotoğraflarla karışık tüm o kabataslak öğelerle kesinlikle inanılmaz. Bu meyve WordPress teması Cherry Framework 4 tarafından desteklenmektedir. Kurulum ve kişiselleştirme prosedürünü daha rahat ve kolay hale getirir. Tema herhangi bir ekran çözünürlüğüne otomatik olarak ayarlayarak herhangi bir olası cihaz üzerinde mükemmel bir performans sağlar.

Detaylar | Demo

Sana doğru

En sevdiğiniz yemek ve restoran wordpress temaları olan 30+ En İyi WordPress Restoran Teması 2018’i sevdiniz mi? Yorum yapmayı ve yazımı paylaşmayı unutmayın!