Ücretsiz WordPress Tema Dağıtan 7 WordPress Tema Sitesi

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda sizlere ücretsiz WordPress tema bulabileceğiniz wordpress tema geliştiren siteleri derledim. Bu sitelerden hoşunuza giden ücretsiz WordPress tema dosyalarını indirebilirsiniz.

WordPress tema geliştirici listesini derlerken WordPress.Org tabanında hazır teması bulunan geliştiricileri baz aldım. WordPress.Org tema ağı çok geniş. Ben en çok indirilen WordPress temaları yapan geliştiricileri ekledim. Buyrun ücretsiz WordPress tema sahibi olabileceğiniz 7 site. Ama başlamadan önce birkaç not.

Ücretsiz temalar ne kadar güvenli?

Ücretsiz WordPress temaları temel tasarım kurallarını ihmal eden geliştiricilerin eliyle kabusunuz olabilir. Sitenizin düzgün çalışmamasından tutun da hacklenmeye varan sonuçlara sebep olabilir. Ancak WordPress tema dizinine eklenen temalar WordPress gelistiricileri tarafından inceleniyor ve güvenli olup olmadıkları kontrol ediliyor. İşte bu yüzden size WordPress tema dizininde olmayan hiçbir temayı kullanmamanızı ve WordPress güvenlik eklentileri kullanmanızı öneririm.

Neden ücretsiz WordPress tema kullanıyorum?

Nedwn kullanmayayım? Temaların ücretsiz dağıtılması onların düşük özellikli kalitesiz olduğu anlamına gelmiyor. Birçok ücretsiz tema gelişmiş özelliklere sahip. Üstelik sürekli olarak güncelleniyorlar. Aşağıda listeleyeceğim sitelere bakarsanız ücretsiz olarak sundukları temaların premium WordPress temalar karşısında yeterli olduğunu göreceksiniz.

Başka neler bulabilirsiniz?

Eğer aktif WordPress kullanıcısı iseniz bu kısmı atlayıp aşağıya geçebilirsiniz. Başlangıç seviyesinde bir kullanıcı iseniz ücretsiz temalar arasında; responsiv (duyarlı) tasarımlı, canlı özelleştirme seçenekli, ücretsiz destek ve güncellemeli mobil, tablet ve pc uyumlu temalara erişebilirsiniz. Hazırsanız başlıyoruz.

Ücretsiz WordPress Tema Dizinleri

WordPress Tema Dizini

Ücretsiz WordPress tema

Sinema dünyası için GodFather ne demekse WordPress dünyası için de WTD o demektir. Burada ihtiyaç duyduğunuz hemen hemen her tür web sitesini oluşturmanıza yardımcı olacak temalar bulabilirsiniz. Burası uçsuz bucaksız bir derya.

WordPress tema dizininde blog yazarları ve kurumsal siteleri için 6000’den fazla tema mevcuttur. Ücretsiz temaları gezerken hangisini tercih edeceğinizi şaşıracaksınız.

Toplam Ücretsiz Tema: 6000+
En Popüler Temalar: Optimizer, Twenty Seventeen
Hangi Tarz Siteler: Hemen hemen her tür web sitesi

WordPress Tema Dizini Sayfası

Colorlib.

Ücretsiz WordPress tema

Ücretsiz WordPress tema yapımcıları arasında en çok bilinenlerden olan Colorlib. Colorawesomeness olarak da biliniyor. Bootstrap altyapısına dayanan ücretsiz kişisel blog temaları gelistiriyorlar. Kurumsal siteler için de temaları mevcut.

Toplam Ücretsiz Tema: 8
En Popüler Temalar: Sparkling, Activello
Hangi Tarz Siteler: Kurumsal siteler ve kişisel bloglar

Colorlib. Web Sitesi

FameThemes

Ücretsiz WordPress tema

FameThemes geliştiricileri uzun zamandır harika ötesi ücretli (premium) WordPress kurumsal tema geliştiriyorlar. Bu aralar daha fazla kişiye ulaşmak için ücretsiz temalar da geliştiriyorlar. Son zamanlarda en çok indirilen temalardan olan Onepress teması FameThemes gelistiricileri tarafından kodlanmıştır. Onepress tema kurumsal siteler için tam özelliklidir. Tabi kişisel blohlglarda da kullanılabilir.

Toplam Ücretsiz Tema: 5
En Popüler Temalar: Onpress, Screenr
Hangi Tarz Siteler: Kurumsal siteler ve kişisel bloglar

FameThemes Web Sitesi

Andres Noren

Ücretsiz WordPress tema

Anders Noren en eski WordPress tema tasarımcılarından ve geliştiricilerinden biridir. Blogcular için tasarladığı ilham verici temaları ücretsiz olarak dağıtıyor. Karşılığında hiçbir şey beklemeyen bu koca yürekli adama teşekkür ediyorum.

Toplam Ücretsiz Tema: 14
En Popüler Temalar: Hemingway, Baskerville
Hangi Tarz Siteler: Kişisel bloglar

Anders Noren Web Sitesi

aThemes

Ücretsiz WordPress tema

aThemes geliştirdiği temalarla büyük başarı elde etmiş bir tema geliştiricisi. Diğer geliştiricilere nazaran temalarıyla bir adım önde ilerliyor. 2015 yılında piyasaya sürdükleri Sydney teması hala en iyi kurumsal temalar arasında.

Toplam Ücretsiz Tema: 19
En Popüler Temalar: Sydney, Astrid
Hangi Tarz Siteler: Kurumsal web siteleri, Bloglar ve Dergi web siteleri, Restoranlar, e-Ticaret web siteleri

aThemes Web Sitesi

ThemeIsle

Ücretsiz WordPress tema

WordPress’i tabiri caizse yiyen yutan mükemmel bir kodlayıcı ekibi. Onları “Zerif” temasıyla tanıyabilirsiniz. Bu ekip tarafından oluşturulan temaların kullanımı kolaydır. Kişisel bloglar, e-ticaret siteleri, dergiler ve daha pek çok konuda temalar bulabilirsiniz. SiteOriginal sayfa oluşturucu tamamen Themeisle tarafından desteklenmektedir ve bu da özel sayfalar oluşturmak için harika bir özellik.

Toplam Ücretsiz Tema: 20
En Popüler Temalar: Zerif LITE, Oblique
Hangi Tarz Siteler: İş dünyası web siteleri, Bloglar ve Dergi web siteleri, Fotoğrafçılık, e-Ticaret web siteleri.

ThemeIsle Web Sitesi

ThemeGrill

Ücretsiz WordPress tema

ThemeGrill ücretsiz olarak dağıttığı ve çok popüler olan temalar yaptı. WordPress web siteleri için magazin teması “ColorMag”, herhangi bir haber, teknoloji dergisi web sitesi için en iyi seçeneklerden biridir. Güzel destek ve hızlı temalar yükleyerek ilerlemeye devam ediyorlar.

Toplam Ücretsiz Tema: 17
En Popüler Temalar: ColorMag, Spacious
Hangi Tarz Siteler: Kişisel bloglar, haber siteleri ve portallar

ThemeGrill Web Sitesi

Liste hakkında ne düşünüyorsun? En sevdiğiniz web sitesi temasını bulursanız bize bildirin. Listemizin size yardımcı olduğunu bilmek harika olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir