TP-Link Powerbank TL-PB20100 Tam 10 Kez Şarj Ediyor

TP-Link Powerbank TL-PB20100 modeli ile powerbank dünyasında taşları yerinden oynattı. Yeni model powerbank cep telefonlarını tam 10 kez şarj edebiliyor. 20100 mAh gücüyle taşınabilir güç santrali desek abartmış olmayız.

TP-Link Powerbank TL-PB20100

Büyük ve güçlü pil gücü sayesinde bir ailenin komple şarj sorununu çözebilecek ürün uzun süre dışarıda bulunanlar için de ideal ürün olarak raflarda yerini aldı. Çift bağlantılı girişi olan TL-PB20100 aynı anda iki cihazı birden şarj ediyor.

(Bilgisayar kullanmayı bırakıp cep telefonu ile her işimi halleder olduğumdan beridir şarj sıkıntısı çekiyordum. Sürekli olarak şarj aleti ile geziyor priz arayıp duruyordum. İdeal bir powerbank ararken karşılaştığım bu model ile sorunumun çözüleceğini düşünüyorum.)

Diğer powerbank çözümlerin de olduğu gibi TP-Link yeni modelinde de LG’nin premium serisi pillerini kullanmış. Böylelikle sert doğa koşullarında da yüksek performans alabiliyorsunuz. Üstelik güvenli ve uzun ömürlü. TL-PB20100 tam dolumda Iphone SE’yi 11 kez, Iphone 6S’i 9 kez, Galaxy S7’yi 6 kez, Ipad Pro 9.7 inç’i 3 kez tam olarak şarj edebiliyor. TL-PB20100, akıllı şarj teknolojisi ve 5V/2.4A ultra şarj hızı sayesinde cihazları %65 daha hızlı şarj edebiliyor.

TP-Link Powerbank TL-PB20100

TP-Link’in yeni powerbank’ı akıllı şarj teknolojisine sahip. Ürünün her iki çıkış yuvası da bu teknolojiyi desteklediğinden büyük pile sahip olan tablet bilgisayarlar da çok hızlı ve güvenli bir şekilde TP-Link Powerbank TL-PB20100 ile şarj edilebiliyor. Akıllı şarj teknolojisi, powerbank’a bağlanan aletin piline uygun şarj gücünü otomatik olarak ayarlıyor. Bu sayede küçük pile sahip giyilebilir aletlerden büyük pile sahip tabletlere kadar geniş bir ürün yelpazesine şarj desteği sunuluyor

TP-Link’in diğer powerbankleri gibi güvenli bir ürün olan TP-Link Powerbank TL-PB20100, şarj ettiği aletleri ve kendini savunan çeşitli testlerden geçmiş ve sertifikaya sahip. Alette kısa devre, aşırı akım, aşırı şarj, fazla ısınma gibi savunma ve güvenlik özellikleri bulunuyor. IOS, Android, Windows ve diğer USB şarjlı aletlerle uyumlu olan powerbank, akıllı aletler, tablet bilgisayarlar, akıllı giyilebilir ürünler gibi büyük veyahut küçük batarya ile çalışan aletleri şarj edebiliyor. Ayrı olarak alet üzerinde yer alan LED fener sayesinde, powerbank el feneri olarak da işlev görüyor.

TL-PB20100’ün satış ücreti 159 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir