Tavsiye: Sosyal Medyada Sinop Sayfaları

Sinop tanıtımına ufak bir katkı olur umuduyla burada yazılar yazıyor yayınlıyorum. Bu yazı blogumu takip eden dostlarımın Sinop’u daha iyi tanıyabilmesi ve Sinop’ta yaşanan gelişmeleri takip edebilmesi için Sinop ile ilgili sosyal medya hesaplarından iki tanesinin tanıtımını yapacağım.

Takip etmenizi tavsiye ettiğim Sinop sayfaları.

1- Sinop Kuzey Yıldızı Sayfası

Sinop Kuzey Yıldızı sayfası uzun zamandır tanıdığım Fatih Şahin ağabey tarafından oluşturulmuştur. Kendisinin adeta tırnakları ile kazıyarak emek verdiği sayfa bugün 85 bin kişiye hitap ediyor.

Sayfa içerisinde Sinop’a ait resimler videolar ve bilgiler bulabilirsiniz. Sinop’tan yapılan canlı yayınlarla da memleket hasretinizi giderebilirsiniz. Sayfada Sinop’un tanınmış isimlerinden Halit Gümüş’ün objektifinden resimlere ve canlı yayınlara ulaşmanız mümkün.

Ben Fatih Şahin ağabeyi uzun zamandır tanırım ama Sinop sayfası daha uzun vir zamanın ve emeğin ürünüdür.

Sinop Sayfaları

https://www.facebook.com/SinopKuzeyYildizi

¥¥¥

Sinop Sıcak Haber Sayfası

Sinop Sıcak Haber sayfası yine uzun zamandır tanıdığım İbrahim Irmak ağabey tarafından oluşturulmuştur. Sayfanın temel amacı Sinop’a dair haberleri Sinoplulara ulaştırmaktır.

Sinop Sıcak Haber bugün 60 bine yakın insana hitap ediyor. Sayfada Sinop’a özel fotograflar videolar canlı yayınlar ile Sinoplulara hizmet veriliyor. Sayfa Facebook üzerinde adeta Sinopluların haber merkezi konumunda.

Sayfa editörleri arasında Halime Şahin Hüseyin Yıldız Hulusi Özener Osman Demirel Remzi Zurnacı Ertuğrul Tanrıöver gibi tanınmış isimler var. Tabi bu isimlerin arasına Nizamettin Gümüş’ü de eklemeyi unutmayalım.

Sinop Sayfaları

https://www.facebook.com/sinopsicakhaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir