Sinop Sıcak Haber

Internetin yayılması ve Facebook kullananların artması insanlar arasındaki iletişimi ve etkileşimi arttırdı. Sinop Sıcak Haber Facebook üzerinden Sinop, İstanbul, Ankara ve Tekirdağ başta olmak üzere birçok bölgede Sinoplular arasında haber ve iletişimi sağlayan sayfa oldu.

Sinop Sıcak Haber

İleri görüşlülüğü ve teknolojik gelişmeleri yakalayabilen zekasıyla sayfayı açan İbrahim Irmak‘ın Facebook Gazetesi mottosuyla yayına başlayan Sinop Sıcak Haber bugün 60.000’den fazla kişi tarafından takip ediliyor. Sayfada paylaşılan haberler, resimler, videolar milyonlarca görüntüleme alıyor.

Haber sitelerinin insanlar arasındaki etkileşimi yeterince sağlayamaması, yapılan yayınlarda sadece düz haber anlayışının hakim olması insanları daha sıcak, samimi ve kendilerinden gördükleri alanlara yöneltti. Günümüz dünyasında insanlar artık daha fazla sosyallik arıyorlar.

Siyaset ve siyasetçilerden, dernek ve dernekçilerden, düğünlerden, cenazelerden, pikniklerden, bollukaşı programlarından, yayla şenliklerinden kısacası Sinop’a ait tüm gelişmelerden takipçilerini haberdar eden Sinop Sıcak Haber Sinopluların sosyal medyadaki evi haline geldi.

Sadece Sinop ile sınırlı kalmayan civar şehirlerden ve ülke gündeminde yer alan önemli gelişmeleri de takipçilerine ulaştıran sayfamız takipçilerinden destek mesajları almaya da devam ediyor. Mesajlara kısa süre içerisinde cevap verilmesi ve konuların ciddiyetle değerlendirilmesi takipçilerimizin dikkatinden kaçmamaktadır.

Sinop Sıcak Haber artık bir markadır. Bu markanın oluşumunda başta Ibrahim Irmak olmak üzere Hulusi Özener Halime Şahin Hüseyin Yıldız Remzi Zurnacı Ertuğrul Tanrıöver ve birçok isim vardır.

Olay yerinden canlı yayınlarıyla, Sinop’u tanıtan video, resim ve yazılarıyla birçok haber sitesi ve ajansının haber kaynağı haline gelen sayfamız Sinop kültür ve tanıtımının önemli yapıtaşlarından olma yolunda hızla ilerliyor.

Bir Facebook sayfasından daha fazlasını içeren oluşumumuza yapılan saldırılara ve şikayetlere rağmen büyümesini sürdürüyor. Kurumsallaşma odaklı planlarımız istediğimiz şekilde ilerliyor. Sinop Sıcak Haber markası Türkiye genelinde adından söz ettirecek projelerle karşınıza çıkmaya devam edecek.

Sinop Sıcak Haber Facebook Sayfamız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir