Fetö’nün Ana Kuzuları

Nato ve Fetö’nün Ana Kuzuları olan askerler millete ateş etmeye saat 23:00’da başlıyor. Sabah saat 07:00’da da teslim oluyorlar. Aradan geçen 8 saatlik sürede tam 36 vatandaşımız şehit oluyor.

Fetö'nün Ana Kuzuları

Tank atışları da oldu o gece. Ellerinde bırakın silahı taş dahi olmayan insanlara iki defa tank atışı yaptılar. Bunlar “şeytanın dölü” olsa biz ne yapıyoruz derdi. Ama bu hainler demedi.

Karşılarına bir baba oğul çıkıyor. Komutanları sık diyor. Baba oğul katlediyorlar. Yaşlı bir dede elinde bayrakla geliyor komutan sık diyor o dedeyi de şehit ediyorlar.

Polis elinde megafonlarla anonslar yapıyor millet bağırıyor “Bu yaptığınız darbedir teslim olun.” Uyarıları dinlemiyorlar tam 8 saat boyunca sivilleri genç yaşlı demeden öldürüyorlar.

Dile kolay 36 eve 36 aileye ateş düşürüyorlar. Sayısız insanı yaralıyor sakat bırakıyorlar. Günün sonunda CHP’li vekil(!) çıkıp katillere hainlere ANA KUZUSU diyor.

Abdullah 17 yaşındaydı..
Mehmet 22 yaşındaydı..
Batuhan 21 yaşındaydı..
Kemal 24 yaşındaydı..
Köprüde “Ana Kuzuları” tarafından katledildiler.

Söyleyin dostlar bunun adı nedir?

Fetö’nün Ana Kuzuları Ders Olmadı mı?

O gece milleti ve milletin meclisini bombalayan uçaklar bizimdi. Ama uçağı uçuran bombayı atan pilotların fikri ve duyguları başka unsurların elindeydi.

Görüyoruz ki 15 Temmuz gecesinden ders alınmamış.

Bir uçağa 16 milyon dolar verilir ama bir düşünce kuruluşu için aynı ödeneği bulamazsınız.

Böyle giderse; gelecekte bugünkülerden çok daha iyi uçak tank helikopter sahibi olabiliriz ama onları kullanan askerin yine bize ateş edip bomba atma ihtimalini engelleyemezsiniz.

Because (Çünkü):

Zihinler dış mihraklarca işgal altındayken kendi insanınızı ve topraklarınızı muhafaza edemezsiniz.

İşte bizim bürokratlarımız ve iş adamlarımız bunu an-la-mı-yor-lar! Beton çelik için para var ama bilgi için yok.

2 comments

 1. Hocam yanlış anlama ama oradaki askerlerin “hepsi” halka ateş etseydi sopayla falan darbeyi durduramazdın haberin olsun. Darbeyi tabikide halkın tepkisi ve karşı çıkması engelledi ama halk kadar erlerin halka ateş etmemesi de darbeyi engelleyen unsurlardan birsiydi.

  O gece orada masum askerler öldürüldü ve linç edildi.

  1. Yazımda askerlerin “hepsi” demedim. Erat içerisinde olayın darbe olduğunu anlayıp geri giden giderken komutanı tarafından vurulan veya olaya hiç bulaşmadan saklananlar da var.

   Yazının muhatabı belli. 8 saat boyunca teslim ol çağrısına cevap vermeyen halka ateş eden etmese de orada bekleyen haindir.

   Bu arada eklenti için teşekkür ederim. Mobil görünümü bozuk ama masaüstü versiyonu düzgün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir