En İyi WordPress Avukat Temaları Örnekleri

Bu yazıda ücretsiz, en iyi WordPress avukat temaları listesi sizi bekliyor. Yasalar ile uğraşmak ve insanları savunmak zor bir iştir. Doğru müşterilere ulaşabilmenize yardımcı olacak temaları sizler için derledim.

Manşet kaydırıcılar, bloglar, galeriler, portföy seti, duyarlı mobil uyumluluk, retina görüntüleri vb gibi modern bir avukat web sitesinde ihtiyacınız olan herşey bu temalara ayrıcalıklı olarak entegre edilmiştir.

Legal – Ücretsiz Avukat WordPress Tema

Wordpress avukat temaları

Hukuk ve hukuki çözümleri pratik bir şekilde anlatan hukuk firması için modern ve ücretsiz bir WordPress teması. İşletmeniz için bu muhteşem temayla eşsiz şeyler yapabilirsiniz. Tema mobil uyumludur ve sayfa yapınızı hızlandıran birçok kolay özellik sunar.

Demo Download

Avis Lite – Ücretsiz Hukuk Teması

Wordpress avukat temaları

Modern bir hukuk teması olan Avis ile etkili bir tasarıma sahip sitemiz olabilir. Mobil uyumluluk ile her türlü cihaz üzerinden web sitenize sorunsuzca ulaşabilirler. Temada bulunan bütün öğeler kullanımıniz için hazırdr.

Demo Download

Lawyeria Lite – Avukatlar için Ücretsiz Tema

Wordpress avukat temaları

Bu tema ile günlük etkinlik ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize ulaştırabilir referanslarınızı duyurabilirsiniz. Tema geçerliliği onaylanmış mobil uyumlu kodlara sahiptir.

Demo Download

WP Jurist – Ücretsiz Duyarlı WordPress Hukuk Teması

Wordpress avukat temaları

Jurist, ekibini tanıtmak isteyen hukuk firmaları için People Profiles eklentisiyle birlikte çalışan mobil uyumlu, temiz ve kullanımı kolay bir temadır.

Demo Download

WP Advocate – Mobil Uyumlu Ücretsiz WordPress Avukat Teması

Wordpress avukat temaları

WP Advocate teması, muhasebeciler ve hukuk firmaları gibi profesyonel hizmet veren işletmeler için mobil uyumlu kullanımı basit kurumsal bir temadır.

Demo Download

Experts – Ücretsiz WordPress Avukat Teması

Wordpress avukat temaları

Kısa zamanda bir web sitesi sahibi olayım diyorsanız Experts WordPress tema tam size göre. Avukatlık mesleğini anlatabileceğiniz bu tema mobil uyumludur.

Demo Download

Attorney WordPress Tema

Wordpress avukat temaları

Avukatlar ve hukuk firmaları için tasarlanmış kullanımı kolay, ücretsiz, zarif ve şık WordPress temasıdır. Farklı kurumsal alanlarda da kullanılabilir.

Demo Download

Lawyers Pro – WordPress Tema

Wordpress avukat temaları

Lawyers Pro oldukça profesyonelce hazırlanmış avukatlar ve hukuk firmaları için uygun kurumsal tema olarak tavsiye edilir. Bir hukuk firmasının bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklere sahiptir. Müşteri sayısını etkili bir şekilde artıran çeşitli cihazlarla çalışır. Haber, galeri, uygulama alanları, avukat profilleri, danışma ve rezervasyon formları, etkinlik yönetimi ve referanslar, çoklu blog düzeni vb. gibi önceden ayarlanmış sayfalar ile kullanımı kolaydır.

Eklentiler için destek, tek tıklama kolay kurulumu, Dully slider gibi diğer ilginç özellikler, hukuk firmanız için çok güzel bir WordPress web sitesi için gerçekten etkileyicidir.

Genel olarak temalar arasında tavsiye edebileceğim en iyi avukat temalarından biridir.

Demo Detaylı Bilgi

WordPress avukat temaları örnekleri gibi bir çok temaya Ücretsiz WordPress Tema Dağıtan 7 WordPress Tema Sitesi adlı yazımdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir