En İyi 5 WordPress Tema 2016

Bootstrap, günümüzün en popüler tasarım araçlarından biridir. WordPress tema ve web uygulamaları oluşturmak için de ücretsiz bir araç koleksiyonu sunmaktadır. Akıllı telefonlara ve tabletlere uyabilecek duyarlı web sitelerini geliştirmek için HTML, CSS ve JavaScript’i kullanmanızı sağlar. 2016’da web tasarımcıları bunu daha da geliştirmeye ve TV’lere uyan duyarlı siteleri inşa etmeye odaklandı.

Bu yıl bir değişiklik yapıp temanızı isterseniz veya sadece bu yönde önerileri görmek istiyorsanız, burada listelediğimiz Bootstrap ile oluşturulan en iyi ücretsiz WordPress temalarından bazılarına göz atın.

Eğer acele ediyorsanız ve şu anda detayları ele alamıyorsanız, 2016 yılının ait en iyi ücretsiz 5 WordPress teması

[table id=1 /]

parallax-one wordpress tema

Parallax One

Parallax One, herhangi bir amaç için kullanılabilen basit ve zarif Bootstrap WordPress temasıdır. Temiz ve güzel bir tasarımla beraber bir mağaza bölümü, pürüzsüz bir kaydırma ve modern bir görünüm ile geliyor. Genel olarak, son derece özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır.

Özellikler:

Duyarlı yapı
Paralaks efekti
Özel logolar
Simgeler ve menüler
Çoklu renk düzenleri
Tonlarca sosyal simgeler
Google Haritalar entegrasyonu

Parallax One Demo/Download

sydney wordpress tema

Sydney

Tam ekran kaydırıcı, yumuşak kaydırma ve güzel animasyonlar ile her tür işletme için temiz bir tema. Temanın profesyonel bir bakış açısı, widgetik altbilgi desteği ve basit bir tasarımı var. Aynı zamanda modern ve güzel bir arayüze ve renkli bölümlere sahiptir.

Özellikler:

Duyarlı düzen
Dil desteği hazır
Paralel arka planlar
Kaydırıcı veya statik resim başlığı
Sosyal bağlantılar
Google fontları

Sydney Demo/Download

zerif-lite wordpress tema

Zerif Lite

Etkileşimli tek sayfalık bir tema olarak tasarlananan Zerif Lite arka planda tam genişlikte bir resim ve en üstte basit beyaz bir menü çubuğuna sahip. Ana renkler siyah beyaz, ancak bazı bölümlerde klasikten daha canlı bir açık yeşil, sarı veya kırmızı var. Tasarım genel olarak zarif ve klasik bir tasarım. Bootstrap WordPress tema örneği.

Özellikler:

Parmakla yapılanma
WooCommerce entegrasyonu
Tema seçenekleri paneli
Yerelleştirme (tam çeviri)
Duyarlı tasarım
Kolay iletişim fonksiyonları

Zerif Lite Demo/Download

shopisle wordpress tema

ShopIsle

ShopIsle, tam ekran kaydırıcı ve temiz bir tasarıma sahip, e-ticaret için zarif ve modern bir temadır. Tema, her türlü online mağazayla uyumlu ve içeriğinize samimi bir görünüm vermek için hazırlandı. ShopIsle, bir video şeridi, yumuşak bir kaydırma ve ürünlerinizi spot ışığına çıkartacak klas bir düzen içeriyor.

Özellikler:

WooCommerce için hazır
Duyarlı tasarım
Kolay iletişim formu
Widget uyumlu altbilgi
Çeviri hazır
Video şerit
Sosyal bağlantılar

ShopIsle Demo/Download

colormag wordpress tema

ColorMag

ColorMag, dergiler, gazeteler ve yayıncılık siteleri için temiz ve modern bir temadır. ColorMag, yazmak istediğiniz herhangi bir konuyla uyuşan çok amaçlı bir tasarıma sahiptir.

Özellikler:

Ilkel renk
Kutulu ve geniş yerleşim seçeneği
WooCommerce uyumluluğu
15 + widget alanları ve 5+ özel widget
6 sosyal simge, 1 özel menü

ColorMag Demo/Download

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir