En Çok Okunan 10 Yazı (Son 3 Ay)

Nizamettin Gümüş Kişisel Blog olarak sizlere çeşitli konularda yazılar yazıyorum. Bu yazıda ise istatiksel verilere dayanarak son 3 ayda en çok okunan 10 yazı listesi hazırladım.

En çok okunan 10 yazı

Liste içerisinde bu kadar okunmaz dediğim bir kaç yazının olması beni şaşırttı. Bu listenin bana öğrettiği şeyde bu oldu, kimin neyi merak ettiğini bilemezsiniz. Evet gerçekten kim neyi merak ediyor, araştırıyor kestiremiyorum. Lafı fazla uzatmadan işte son 3 ayda en çok okunan yazılar.

1- Kişisel Blog Örnekleri Listelerim 1

Kişisel Blog olarak diğer kişisel blogları incelediğim bu yazım kişisel blog dünyasının devleri ile rekabet edecek bir düzeyde okundu ve beğenildi.

2- Mahmut Celalettin Ökten Hayatı ve Yaşadıkları

Mahmut Celalettin Ökten hocanın hayatını incelediğim bu yazının ikinci sırayı alabilecek kadar çok okunması beni hem şaşırttı hem de sevindirdi. Zira yeni neslin Celalettin hocayı tanıması ve anlaması elzemdir.

3- Ülkelerin İslamilik Endeksi

Islam’ın hangi ülkede daha rahat yaşandığını anlatan bu araştırmayı mutlaka okumalısınız. Zira çıkan sonuçlar sizi şaşırtabilir.

4- En İyi WordPress Avukat Temaları Örnekleri

Hukukçulara ve Avukatlara yönelik WordPress temalarını listelediğim bu yazı son 3 ayın en çok okuban yazılarından olmayı başardı.

5- Muhsin Yazıcıoğlu MHP’den Neden Ayrıldı?

Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun MHP’den kopuş sürecine değindiğim bu yazıda bilmediğiniz gerçeklerle karşılaşabilirsiniz.

6- İyi bir yazı nasıl yazılır? İyi bir yazar nasıl olunur?

Yazı yazma ve yazarlık üzerine yazdığım bu yazıda işinize yarayacak bilgiler olabilir. Kaçırmamanızı tavsiye ederim.

7- 1. Dünya Savaşı Yıllarından 11 Propaganda Afişi

1. Dünya Savaşı dönemine ait propaganda afişleri benim dikkatimi çektiği gibi siz ziyaretçilerin de dikkatini çekmiş. Geçmiş ile bugünü kıyaslayabileceğiniz güzel bir yazı.

8- Asimetrik Savaş Algı Yönetimi Örneği

Asimetrik Savaş ve Algı Yönetimi hakkında örneğiyle bilgi sahibi olunabilecek bu yazım da en çok okunanlar listesine gitmeyi başarmış.

9- Gökırmak Vadisi Panoramik Çekim

Memleketim Sinop Durağan’da bulunan Gökirmak nehri ve vadisine ait resimlerin bulunduğu bu yazımın en çok okunan yazılar listesinde yer alması beni sevindirdi. Umarım memleketimin tanıtımına katkısı olur.

10- Kitap Okumanın Kuralları Peyami Safa’dan Taktikler

Üstad Peyami Safa’nın kitap severlere kitapları en verimli şekilde okumalarını sağlayacak bilgileri aktardığı bu yazımı okumanızı tavsiye ederim.

3 aylık top 10 listesinin sonuna geldik. Bir 3 ay sonra en çok okunan 10 yazı ile tekrar karşınızda olacağım ınşallah. Esen kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir