25+ WordPress E-Ticaret Teması

WordPress e-ticaret teması arıyorsanız veya WooCommerce eklentisine uygun e-ticaret temalarının nasıl göründüğünü merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımda sizlere 25+ wordpress e-ticaret temasından bahsedeceğim.

WooCommerce, WordPress’de e-ticaret web siteleri oluşturmak için en popüler çözümdür. Bu güçlü eklenti, kısa sürede tam işlevli e-ticaret web siteleri oluşturmanıza olanak tanır. WooCommerce, moda, kitap, mobilya, elektronik ve güzellik ile ilgili ilk çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için gerekli tüm seçeneklerle birlikte gelir.

Bununla birlikte, dahili özellikler ve seçenekler yalnızca sitenizin yapısını kontrol etmenizi sağlarken sitenin görünümü kullandığınız temaya bağlıdır. Yeni işiniz için en iyi temaları bulduğumuzdan endişelenmeyin.

Bildiğimiz gibi, e-ticaret siteleri normal sitelerden farklı bir tasarım trendi izlemektedir. Normal bir WordPress temasını kullanarak başarılı bir e-ticaret sitesi oluşturmak mümkün değildir. Bu amaçla özel WooCommerce temalarına ihtiyacınız olacak.

WooCommerce web sitelerini geliştirmek için bir sürü WordPress teması varken, hepsi sizin zamanınıza layık değildir. Bu yüzden bu yazıdaki 25+ en iyi WordPress WooCommerce temalarının bir listesini oluşturduk.

Listeyi inceleyin ve hangisini en çok sevdiğinizi bildirin.

1- Aurum

Aurum, butikler, kitapçılar, teknoloji mağazaları ve mücevher gibi web sitelerinde kullanılabilecek minimalist Woocommerce temasıdır. Bu temanın uzmanlığı size ve müşterilerinize pürüzsüz bir alışveriş deneyimi sunacaktır. Aurum, mobil, masaüstü ve tablet cihazlarda kolaylıkla optimize edilebilen bir e-ticaret teması.

Duyarlı tasarım ve düzen ile birlikte gelen güzel, esnek ve süper hızlı bir temadır. Tema gerçekten WPML eklentileri desteği, RTL desteği, dokunmatik optimize, mega menü, SEO optimize, sürükle bırak oluşturucu, şeffaf başlık, yapışkan menü ve sosyal ağlar gibi bir Woocommerce teması için gerekli olan bazı cazip özelliklere sahiptir.

Aurum WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

2- Mr Tailor

Mr tailor, küçük işletme sahipleri için hikayelerini anlatmak ve ürünlerini çevrimiçi satmak için uygun bir premium Woocommerce teması. Dünya genelinde 6000’den fazla kullanıcı tarafından kullanılır ve tema kolay kurulum ve kurulum araçları, güvenilir güncellemeler ve düşük bakım sağlayarak rekabet eder.

Tema minimalist tasarım ile geliyor ve kolay kurulum, müthiş destek, tema dokümantasyonu, görsel besteci sayfa üreticisi, becerikli tasarım seçenekleri, gelişmiş tipografi seçenekleri, tamamen duyarlı tasarım, işinizi sergilemek için portföy galerisi, Woocommerce entegrasyonu gibi akıl almaz özelliklere sahiptir. Google web yazı tipleri entegrasyonu, WPML hazır, çapraz tarayıcı uyumlu ve çeviri hazır vb. özellikleri vardır.

Mr Tailor WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

3- Gecko

Çevrimiçi moda mağazası, el yapımı mağaza, organik mağaza ve mobilya mağazası vb. Için güçlü, Ajax Woocommerce teması. Tema çarpıcı ve çekici görünür ve çok iyi yanıt veren bir tasarıma sahiptir. Tema, 7+ üstbilgi düzenleri, 8+ ana sayfa demoları, güçlü Ajax mağazası, ürün anında arama ve çok daha fazlası ile geliyor.

Gecko, MailChimp, iletişim formu 7, Instagram feed, Woocommerce e-posta işlemleri, ürün video galerisi, sosyal paylaşım, Ajax’a ekleme yaparak, arabelleğe ekleme, sayfa oluşturucu sürükleyip bırakma, tek tıklamayla demo alma, akıllı tema seçenekleri gibi zengin özelliklere sahiptir.

Gecko WordPress E-ticaret teması

Tema Detayları ve Demo

4- Kodo

Kodo, muhteşem tasarım ve düzen ile minimal tepki veren bir Woocommerce temasıdır. Tema, Google’da ve diğer arama motorlarında kolayca sıralama yapan SEO dostudur. Kodo, kurulum ve güncelleme işlemlerinde 12 mükemmel demo ile gelen bir e-ticaret teması.

Kodo, Woocommerce entegrasyonu, WPML desteği, görsel besteci, bootstrap entegrasyonu, mobil optimize edilmiş tasarım, güçlü sayfa oluşturucu, sürükle-bırak kaydırıcısı oluşturucu, mega menü, sınırsız başlık stilleri, sınırsız kategori düzenleri, güçlü Ajax mağazası ve dahili – canlı arama vb. özelliklere sahiptir.

Kodo WordPress E-Ticaret Teması
Tema Detayları ve Demo

5- Unero

Unero, moda mağazası, mobilya mağazası ve dekorasyon mağazası gibi bir çok e-ticaret sitesi için uygun olan bir temadır. Minimum tasarım odağıyla çevrimiçi mağazalarda alışveriş yapmak için temiz Ajax Woocommerce WordPress temasıdır. Bu tema ile çevrimiçi mağazanızı daha etkileyici ve izleyicilere çekici hale getirebilir, ürünleri çok hızlı bir şekilde satın alma oranını artırmaya yardımcı olur.

Tema, Woocommerce entegrasyonu, özel widget’lar, sınırsız renk şemaları, yumuşak geçiş efektleri ile bir kaydırıcı, çoklu sütun stilleri içeren menü, RTL desteği, paralaks stili ve gelişmiş widget’lar gibi özelliklerle birlikte gelir.

Unero WordPress E-Ticaret Teması
Tema Detayları ve Demo

6- Strollik

Strollik, WoCommerce tabanlı 10’dan fazla eşsiz önceden oluşturulmuş ana sayfasıyla bir ürün satmak için özel bir e-ticaret WordPress teması. Bu temanın yardımıyla herhangi bir ürünü çevrimiçi olarak satabilirsiniz. Temanın avantajı, Google’ın ve diğer arama motorlarında iyi derecede puan alabileceği anlamına gelen SEO dostu olması.

Tema WooCommerce entegrasyonu, eleştiri sistem entegrasyonu, güzel önceden oluşturulmuş sayfaları ve dil desteği gibi özelliklere sahiptir.

Strollik WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

7- Shopkeeper

Shopkeeper, mükemmel tasarım ve kapsamlı işlevsellik ile tamamen duyarlı bir premium WordPress e-ticaret teması. Tema, ürün sayfası için 4 yeni düzen ile geliyor ve mobil cihazlar ve diğer cihazlar üzerinde müthiş bir uyumluluğu var.

Tema, Woocommerce entegrasyonu, youtube video galerisi, renk özelleştirme seçenekleri, 3 modern blog düzeni, sürükleyip bırakma sayfası oluşturucu, sınırsız başlık stilleri, esnek bir vitrin düzeni ve 700’den fazla Google fontu gibi özelliklere sahiptir.

Shopkeeper WordPress E-Ticaret Teması
Tema Detayları ve Demo

8- Primrose

Primrose, yaratıcı Woocommerce web siteleri için duyarlı bir temadır. Bu tema, el yapımı bir ürün, moda, giyim, mobilya, mücevher vb. çevrimiçi mağazaların her türlüsünü yapmak için kullanılabilir. Bu tema esnektir ve mobil cihazlar ve diğer cihazlar için kolayca özelleştirilebilir.

Tema sürükle & bırak sayfa oluşturucu, WooCommerce entegrasyonu, tek bir tıkla demo kurulumu, özel ürün sayfası, renk ve tipografi seçenekleri, SEO uyumlu ve 700+ Google yazı fontuna sahiptir.

Primrose WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

9- Claude

Claude, muhteşem tasarım ve yerleşim düzeni ile minimal tepki veren bir Woocommerce temasıdır. Tema, Google’da ve diğer arama motorlarında kolayca sıralama yapan SEO dostudur. Tema, Mobil ve masaüstü, tablet dostu gibi diğer cihazlarda sorunsuz çalışır. Claue’da 10’dan fazla çarpıcı demo ve tamamen duyarlı tasarım vardır.

Claue WooCommerce entegrasyonu, WPML desteği, görsel besteci, mobil cihazlar için optimize tasarım, güçlü sayfa oluşturucu, sürükle ve kaydırıcı oluşturucu, mega menü tek tıkla demo, MailChimp desteği, sınırsız başlık stilleri, sınırsız kategori düzenleri, güçlü Ajax dükkanı, damla ve yerleşik vardır – canlı arama vb. özelliklere sahiptir.

Claude WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

10- Eva

Eva, kıyafetler, elektronik, mobilya, aksesuar, saat gibi her türlü dükkana uygun hızlı ve benzersiz bir WordPress temasıdır. Tema, ek bir avantaj olan mobil tarayıcılarla uyumludur.

Tema, retina hazır, mega menü navigasyonu, mükemmel ürün sayfaları, RTL desteği, gelişmiş seçenekler paneli ve destek bilet sistemi gibi müthiş başlık gibi özelliklere sahiptir.

Eva WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

11- Agrofields

Özel olarak tarımsal veya organik yiyecek dükkanı web siteleri, bakkallar, çiftlik, sağlıklı gıda mağazaları ve özel alışveriş özellikleri ve ürün tanıtımı gerektiren diğer perakende web siteleri için oluşturulan WordPress teması.

Agrofields, Woocommerce entegrasyonu, WPML desteği, Etkinlik takvimi desteği, mega menü, kısa kodlar, premium kaydırıcı, sayfa seçenekleri, SEO optimize edilmiş portföy düzenleri ve içerik bestecisi ile güçlendirilmiştir.

Tema Detayları ve Demo

12- Floris

Floris, kalite ve mükemmellik üzerine odaklanmış bir moda alışveriş temasıdır. Tema genelde Amazon üyeliği, moda, mücevher ve güzellik temelli web sitelerinde kullanılır. Tamamen duyarlı retinaya hazır basit bir WordPress teması ve mobil dokunmatik ve hızlıca kaydırma için optimize edilmiştir.

Tema kategori düzenleri, 3 menü türü, güçlü tema seçenekleri, görsel besteci, tek tıklamayla demo alma, anında arama sonucu, 4 farklı ana sayfa konsepti, Instagram Widget’ların 4 stili, tema ayarları ile esneklik, 4 altbilgi tarzı, Woo arama özellikleri gibi özelliklere sahiptir. kutusu, Ajax alışveriş sepeti özelliği vardır.

Floris WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

13- Savoy

Ve işte interaktif online mağazalar yapmak için en son trend olan Savoy WordPress teması geliyor. AJAX teknolojisi ile güçlendirilen temanın sade ve zarif tasarımı, müşteriler için mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunar.

WooCommerce tarafından desteklenen Savoy, çevrimiçi mağazanızdaki çeşitli seçenekleri bir konumdan yönetmenizi sağlar. Seo uyumludur.

Savoy WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

14- Handy

Handy, moda, butik veya diğer online güzellik mağazaları yaratmak için şık bir WordPress teması. El yapımı ürünlerinizi bir web sitesi aracılığıyla pazarlamak istiyorsanız bu sizin için mükemmel bir tema olabilir. Tema, blog, mağaza ve diğer sayfalar için özel düzenleri ayarlamanızı sağlar.

Tamamen duyarlı ve retinaya hazır tema kaydırıcı eklentisiyle birlikte gelir. WooCommerce ve WPML ile tamamen uyumludur. Web sitenizin görünümünü güçlü tema seçenekleri bölümünü kullanarak özelleştirebilirsiniz.

Handy WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

15- North

Güzel tasarlanmış North teması, Behance ve Awwwards gibi bloglar için çeşitli tasarımlarda öne çıkarıldı. Şık ve şık tema, sezgisel tema seçenekleri alanındaki tüm görsel seçenekleri kontrol etmenizi sağlar.

Tema paketi ayrıca 6 prim eklentisi içerir. Çok dilli tema varsayılan para birimini değiştirmenizi sağlar.

North WordPress E-Ticaret

Tema Detayları ve Demo

16- Atelier

Atelier çok amaçlı WordPress teması, temiz bir tasarım ve çeşitli benzersiz özellikler ile birlikte gelir. Tema, ziyaretçiler için çok sayıda filtreleme seçeneği sunuyor. Ürün sayfası için üç farklı stil vardır. Ayrıca 10 farklı üstbilgi türü arasından seçim yapabilirsiniz.

Atelier WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

17- Pronto

Pronto, restoranınız için bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için mükemmel bir seçim olabilir. Bu temayı kullanarak müşterilerinizin mevcut yemekleri görüntülemesine ve siparişlerini çevrimiçi olarak vermesine izin verebilirsiniz. Tema paketi ayrıca çoklu prim WordPress eklentileri içerir.

Pronto WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

18- Berger

Berger, küçük bir dükkan da dahil olmak üzere portföy siteleri oluşturmak için yaratıcı bir WordPress teması. Duvarcı tasarlanmış tema, web sitenizde tamamen işlevsel bir çevrimiçi mağaza oluşturmanızı sağlar. Güçlü tema seçenekleri bölümünde web sitenizin her alanını özelleştirebilirsiniz.

Berger WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

19- Construction

İnşaat, mühendislik, mimari veya temizlik hizmetleri vb. teklif ediyorsanız, o zaman web sitenizi oluşturmak için bu temayı kullanabilirsiniz. Tema, hizmetlerinizi sergilemenin yanı sıra, işiniz için bir çevrimiçi alışveriş merkezi kurmanıza da yardımcı olabilir.

Construction WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

20- Scalia

Çok farklı bir tema olan Scalia, kullanıcılar için beş hazır tasarımla geliyor. Ayrıca çevrimiçi mağazanızın farklı sayfalarını oluşturmak için 150’den fazla düzen kullanabilirsiniz.

Scalia WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

21- Porto

Hız ve web sitesi performansı üzerinde özel bir vurguyla Porto, tamamen cevap veren, çok amaçlı bir WordPress e-ticaret teması. Komple WooCommerse entegrasyonunun yanı sıra, tema e-ticaret web siteleri için birkaç hazır düzen ile birlikte geliyor.

Porto WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

22- WooPress

Adından da anlaşılacağı üzere, bu tema özellikle WooCommerce tarafından desteklenen çevrimiçi mağazalar oluşturmak için tasarlandı. Tamamen duyarlı ve retina temasına hazır tema aynı zamanda en üst seviye için optimize edilmiş ve çeşitli birinci sınıf hediyeler ile birlikte geliyor.

WooPress WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

23- SquareCode

Gelişmiş özelliklere sahip premium tasarım kaynaklarını satmak isteyen tasarımcılar için geleneksel bir e-ticaret teması. Ayrıca ödeme sonrasında indirme seçeneğini artırmak için ücretsiz bir dijital indirme eklentisi de bulunmaktadır. Squarecode, hızlı işlemler için duyarlı ve iyi optimize edilmiştir.

SquareCode WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

24- Crazy Diamond

Carzy Diamond, e-ticaret teması, kolaylıkla birden fazla kategoriden ürün seçmek için birden fazla seçenek içeren mükemmel bir alışveriş kaydırıcısı, bu temayı birçoğu arasında en iyi seçim haline getirir. Ürün listeleme, resim önizlemeleri ve şimdi satın düğmeleri ve açıklamaları, görüntüleyici perspektifinden profesyonel bir görünüm elde etmek için düzenlenmiştir. Tüm temalar, günümüzün taşınabilir cihazlarına duyarlıdır. Kenar çubuğundaki fiyat etiketine göre filtreleme paneli de pek çok temada bulunmayan göze çarpan bir özelliktir.

Crazy Diamond WordPress E-Ticaret Teması

Tema Detayları ve Demo

25- Yazı sonu notu: 25+ WordPress E-Ticaret Teması adlı yazım 25+ Best WordPress WooCommerce Themes 2017 adlı sayfadan Google Çeviri kullanarak tercüme edilmiştir.

Dilerseniz en iyi tema sitelerine buradan ulaşabilirsiniz.

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir